bracket-up

Atslēgas vārdi sadarbībā ar IBKK: radošums, iniciatīva (pro-activity), profesionālisms, sava biznesa pārzināšana, cenšanās izprast klienta biznesa nianses, un rezultāts. 

bracket-down

Jānis Buks, Unicredit Leasing Baltijas biznesa vadītājs (2004 -2008)

Klienti

SES

SES

Vadošais satelīta operators pasaulē, kas nodrošina satelīta komunikācijas risinājumus telekomunikāciju uzņēmumiem, valdības iestādēm un to aģentūrām visā pasaulē. Pašlaik SES satelītu sistēma iekļauj 49 ģeostacionāros satelītus. 

TAV Airports holding

TAV Airports holding

Turcijas vadošais lidostu operators „TAV Airports” darbojas Stambulas Ataturka, Ankaras Esenbogas, Izmiras Adnan Menderes, Antālijas Gazipasa lidostās Turcijā, kā arī Tibilisi un Batumi lidostās Gruzijā, Monastiras un Enfidas-Hamammet lidostās Tunisijā, Skopjes un Ohridas lidostās Maķedonijā un apsaimnieko komerczonu Rīgas lidostā Latvijā. TAV Airports darbojas tādās lidostu apkalpojošās nozarēs, kā beznodokļu (duty free) mazumtirdzniecība, ēdināšanas un dzērienu pakalpojumi, virszemes pakalpojumi, informāciju tehnoloģijas, drošība un vadības pakalpojumi.

Latvijas Šaha federācija

Latvijas Šaha federācija

Latvijas Šaha federācija (LŠF), sākotnēji ar nosaukumu Latvijas Šaha savienība ir dibināta 1924.gadā. Kopš 1927.gada Starptautiskās Šaha federācijas (FIDE) biedre. LŠF par misiju definējusi matemātiski, loģiski, zinātniski domājošas sabiedrības veidošana Latvijā. LŠF uzdevumi - iekļaut šahu Olimpisko Spēļu programmā; jaunās šaha paaudzes veidošana; augsta līmeņa šaha attīstība Latvijā un starptautiskā mērogā, kā arī šaha veidošana par Latvijas tūrisma tēla sastāvdaļu.

IZDEVNIECĪBA RĪGAS VIĻŅI

IZDEVNIECĪBA RĪGAS VIĻŅI

"Izdevniecība Rīgas Viļņi" ir straujāk augošais multimediju uzņēmums Latvijā ar integrētu drukas, on-line aģentūru, portālu un web produktu un pakalpojumu piedāvājumu. Dibināta 1997. Gadā, izdevniecība turpina nest zīmola Rīgas Viļņi vārdu, kuru Latvijā pazīst katra ģimene 3 paaudzēs kopš 1957. gada. Izdevniecības mediju portfelī ir vairāk nekā 10 žurnāli latviešu un krievu valodā, iknedēļas avīze, nacionālais ziņu portāls, foto aģentūra, interneta TV programmas.

Livu Akvaparks

Livu Akvaparks

Latvijas dienvidi - Līvu akvaparks ir lielākais slēgtā tipa daudzfunkcionālais ūdens atrakciju parks Baltijā un Austrumeiropā ar kopējo kompleksa platību 18000m2, t.sk. vasarā ārā 6000m2. Akvaparks ir pazīstams tūrisma objekts ne tikai Igaunijā un Lietuvā, bet arī Skandināvijā un Krievijā. 

 

 

12