bracket-up

Nacionālai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei ir samērā liela sadarbības pieredze ar SIA Ivetas Balodes Komunikāciju Konsultācijas. Šī pieredze apliecina tās vadības un darbinieku profesionālismu, atbildīgu attieksmi pret darbu, radošu pieeju un, pats galvenais, spēju nodrošināt labus rezultātus.

bracket-down

Ābrams Kleckins, Nacionālā Elektronisko Plašsaziņas Līdzekļu Padomes vadītājs (2007-2012)

Klienti

Brabantia

Brabantia

  1. Nīderlandes sadzīves metālizstrādājumu kompānija. Ražotne Latvijā ir kompānijas 5.rūpnīca pasaulē. „Brabantia” produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 80 valstīm. Galvenie tirgi ir Lielbritānija, Francija, Nīderlande un Beļģija. Šobrīd kompānijai ir 22 pārstāvniecības visā pasaulē. Pašlaik kompānijai ir 4 rūpnīcas Eiropā (Holandē, Beļģijā, Lielbritānijā un Latvijā) un 1 rūpnīca Ķīnā. 
Eiropas Investīciju Fonds

Eiropas Investīciju Fonds

Eiropas Investīciju fonds (EIF) ir viens no lielākajiem aizdevumu garantiju sniedzējiem mazajiem un vidējiem uzņēmumiem Eiropā. Tā galvenais akcionārs ir Eiropas Investīciju banka. Šī banka un fonds kopā veido EIB grupu. EIF mērķis ir atbalstīt finansējuma pieejamību MVK. Fonds nodrošina riska kapitāla finansējumu maziem un vidējiem uzņēmumiem un izsniedz portfeļgarantijas finanšu iestādēm. 

BaltCap

BaltCap

Vadošais riska kapitāla investors Baltijas valstīs, kas koncentrējas uz vidēja izmēra uzņēmumu finansēšanu to esošo akcionāru izpirkšanai, kā arī investīcijām uzņēmuma attīstībai. BaltCap ir biroji visās trīs Baltijas valstīs. BaltCap ir Eiropas Riska Kapitāla asociācijas (EVCA) biedrs un Latvijas riska kapitāla asociācijas (LRKA) dibinātājs un biedrs. 

ATU Duty Free

ATU Duty Free

Starptautiska beznodokļu tīklu ķēde „ATU” dibināta 2000.gadā partnerībā ar „TAV Airports”, „Unifree Duty Free” un „Heinemann”. ATU ir vienīgais beznodokļu operators Stambulas, Izmiras, Ankaras un Alānijas Gazipasas lidostās Turcijā, Tibilisi un Batumi lidostās Gruzijā, Enfidas-Hammamet lidostā Tunisijā, Skopjes un Ohridas lidostās Maķedonijā, kā arī lidostā Rīga Latvijā.  

Cesvaines Piens

Cesvaines Piens

A/s „Cesvaines piens” ir viens no senākajiem piena pārstrādes uzņēmumiem Latvijā. "Cesvaines piens" atrodas vēsturiskās ražošanas telpās kopš 1921.gada. 2009. gadā uzņēmums spēra nozīmīgu soli attīstībā, veiksmīgi realizējot iekārtu un cehu modernizācijas projektu ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) finansējuma atbalstu. 

12