bracket-up

Nacionālai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei ir samērā liela sadarbības pieredze ar SIA Ivetas Balodes Komunikāciju Konsultācijas. Šī pieredze apliecina tās vadības un darbinieku profesionālismu, atbildīgu attieksmi pret darbu, radošu pieeju un, pats galvenais, spēju nodrošināt labus rezultātus.

bracket-down

Ābrams Kleckins, Nacionālā Elektronisko Plašsaziņas Līdzekļu Padomes vadītājs (2007-2012)

Projekti

Baltcom kampaņa "Ar jaunu spēku!"

Baltcom kampaņa "Ar jaunu spēku!"

Baltijā lielākā pilsētas kabeļtelevīzijas operatora Baltcom tēla vizuālās reklāmas (TV klipu, radio un drukātās preses maketu) idejiskā izstrāde un vadība sadarbībā ar "LETA video".

SES konference "Lithuania: one year prior to digital switchover"

SES konference "Lithuania: one year prior to digital switchover"

2011.gadā Viļņā notika starptautisks seminārs "Lietuva: gadu pirms pārējas uz digitālo televīziju". Seminārā apskatīja tādas tēmas, kā digitālās pārraides iespējas, augstas izšķirtspējas televīzija (HDTV) un 3DTV attīstība un pārējas pieredzes dažādās valstīs. Seminārā piedalījās pārstāvji no lielākajiem Lietuvas televīzijas kanāliem, televīzijas production kompānijām, kā arī vadošie kabeļtelevīzijas operatori. 

 

 


Seminārs "Žurnāli iedvesmo.Pētījumi, Reklāma. Izdevējdarbība".

Seminārs "Žurnāli iedvesmo.Pētījumi, Reklāma. Izdevējdarbība".

2010.gadā notika pirmais starptautiskais žurnālu izdevēju seminārs Rīgā "ŽURNĀLI IEDVESMO. Pētījumi. Reklāma. Izdevējdarbība". Semināra laikā pirmo reizi Latvijā tiks prezentēts TNS Latvija pētījums "Latvijas iedzīvotāju mediju patēriņa ieradumu izpēte". Semināru organizēja četri Latvijas lielākie žurnālu izdevēji: "Izdevniecība "Rīgas Viļņi"", izdevniecība "Žurnāls Santa", izdevniecība "Dienas žurnāli" un izdevniecība "Lilita".

SES ASTRA konference "Digital TV, HDTV and beyond..."

SES ASTRA konference "Digital TV, HDTV and beyond..."

2010.gadā Rīgā notika konference „Digitālā TV, HDTV un tālāk...", kuras ietvaros tika apskatītās tādas tēmas kā: digitālās satelīttelevīzijas apraide, HDTV un 3D TV attīstība. Seminārā piedalījās Deivids Vuds, Eiropas Raidorganizāciju asociācija (EBU) Tehniskā direktora vietnieks (Šveice) ar prezentāciju Ceļs uz HDTV (10 lietas, kas Jums būtu jāzina....) par tirgus pētījumiem par HDTV skatīšanās motivāciju; Stefānija Holmsa, Fox International Channels (National Geographic Channels), Markus Frics, Viceprezidents Digital Europe un citi nozares pārstāvošie vieslektori. 

Starptautiska konference "Going to the North Hub Riga"

Starptautiska konference "Going to the North Hub Riga"

2009.gadā Rīgā notika starptautiska konference "Going to the North Hub Riga" (Rīgai kļūstot par Eiropas ziemeļu vārtiem aviācijā), kurā tika diskutēts par aktuālajām globālajām tendencēm aviācijas industrijā, pasažieru plūsmas izmaiņām, ES un reģionālās aviācijas sadarbību, likumdošanas jaunumiem, lidostu būvniecību un pārvaldi, kā arī lidostas Rīga attīstību. 

12